EREM OTHERKINÓW

FORUM WSZYSTKICH, KTÓRYCH CIAŁO FIZYCZNE NIE ODZWIERCIEDLA ICH PRAWDZIWEJ NATURY

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 07-09-10 09:09:53

Stair

Administrator

Punktów :   

Powitania

Nic z góry nie będę nikomu zakładał, niektórzy jednak mogą mieć problem z mówieniem o sobie, a tym bardziej, kiedy mają zupelnie wolną rękę. Chcę więc zaznaczyć, co takiego będziemy potrzebowali się dowiedzieć z powitań:

    1. Sposób, w jaki odnaleziono forum.
    2. Gatunek (jeśli się jest otherkinem. Jeśli się tego podejrzenia, wspominamy, jaki konkretnie gatunek podejrzewamy).
    3. Zainteresowania (czyli tematy, o których tak naprawdę chcielibyśmy tutaj rozmawiać).

Te trzy rzeczy w zupełności wystarczą. W powitaniu chodzi o wstępnym zapoznaniem się, z kim mamy do czynienia a punkt pierwszy.. cóż, musimy wiedzieć, w jaki sposób reklamy warto pokładać energię

Pozdrawiam serdecznie,
Stair

Offline

 

#2 03-01-11 14:40:39

Ice

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Powitania

Witam serdecznie,
Miejsce to ukazuje, jak nieraz trudno przelamac pierwsze lody dotyczace pewnych bardzo osobistych tematow. Swiadcza o tym statystyki tematow, w ktore ktos co prawda wchodzil, lecz juz nie ma odwagi dodac cos od siebie. Przyjaciele- nie bojcie sie szukac kontaktu.

Tyle tytulem wstepu dla osob wahajacych sie z napisaniem wlasnej wiadomosci.

Zas jesli idzie o podpunkty tego dzialu, to:

Ad.1 Google i fraza "otherkin polska". Po przekopaniu sie przez dosc zacna warstwe malo zwiazanych z tematem wynikow ukazal sie link do tego oto miejsca.

Ad.2 Smok.

Ad.3 Zainteresowan jest naprawde wiele. Z "okologlownotematycznych" wymienie elektronike i informatyke, takze starszej generacji. Zas o czym chcialbym tutaj rozmawiac - o wszystkim, co nasza niewielka grupke zainteresuje. O przeszlosci, terazniejszosci i przyszlosci "zjawiska", jego konsekwencjach i naturze.

Przepraszam za brak polskich znakow diakrytycznych - w chwili obecnej nawiguje z przegladarki mobilnej i klawiatury ekranowej, wstawianie polskich znakow jest bardzo uciazliwe.

Pozdrawiam.

Iceonleasian

Offline

 

#3 13-02-13 21:01:58

Teneuri

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Powitania

Elo ! Nie będę mówił zbyt dużo ale jeśli już to mam nadzieję , że pomocnie a już napewno zawsze szczerze . Interesują mnie ( pojęciami patrząc ) : woda , zapachy ( wszystko co z tym związane ) , ciemność , energia , psychika ludzka , człowieczeństwo . Póki co muszę się w różnych dziedzinach sowjego życia z różnych powodów . Trafiłem tutaj , bo miałem i mam nadzieję , że to jedyne miejsce w internecie , gdzie będę mógł być prawdziwym sobą . Te ostatnie dwa wyrazy z poprzedniego zdania kiedyś w jakiejś formie i z któregoś wyniku wyszukiwania trafiłem tutaj . Ale musiałem swoje przejść , żeby tutaj na dłużej wrócić . Jak widać zachowuję sens i ogół regulaminu i tak będzie zawsze , ale niekoniecznie z kolejnością . Jeżeli interpunkcja lub jakieś inne rzeczy tego lub jakkolwiek podobnego typu będą przeszkadzały , to lepiej odrazu wyrzućcie mnie stąd Jak odbieram prawdziwego siebie w kwestii jestestwa ? Jakąś odmianą , wcieleniem , istoty elementarnej , ale pomiędzy królestwami wody i ciemnosci . Tyle . Pozdrawiam .

Offline

 

#4 27-11-13 00:31:37

Nerieelh

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Powitania

Hejka! Jest tu ktoś jeszcze?

Offline

 

#5 25-01-14 22:36:40

Havi

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Powitania

Witam

Na forum natrafiłem przypadkowo podczas wyszukiwania informacji o Otherkinach w internecie.
Jeżeli chodzi o mój gatunek to jestem lizardkinem (nie wiem czy dopuszczacie tutaj taką kategorię, zwykle w opisach gatunków mój się nie znajduję )
Jeżeli chodzi o cel mojej aktywności na forum to chcę się wymienić doświadczeniem, zweryfikować czy dobrze dopasowałem swój gatunek i poznać nowych ludzi.

Pozdrawiam
Havi

Offline

 

#6 09-03-14 13:47:59

 Una

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Powitania

jeśli chodzi o mnie szukałam w google "otherkin polska" i trafiłam tu.wydaje mi się że jestem  aniołem i chce rozmawiać o przeżyciach innych.

Offline

 

#7 20-03-14 18:39:42

vathdgar

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Powitania

Witam

Portal oglądam już od jakiegoś czasu, mam nadzieję, że coś się teraz ruszyło. Forum znalazłem szukając informacji o dragonkinach. Ja sam mam smoczą duszę.

Chciałbym porozmawiać o umiejętnościach smoków: czy ożywianie rzeczy (dawanie im duszy) i zamiana wody w alkohol to umiejętności smocze?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world Alberghi Hvide Sande http://komputeryursus.pl klej do luster busy Munchen