EREM OTHERKINÓW

FORUM WSZYSTKICH, KTÓRYCH CIAŁO FIZYCZNE NIE ODZWIERCIEDLA ICH PRAWDZIWEJ NATURY

#1 07-09-10 09:02:02

Stair

Administrator

Punktów :   

Kilka słów

Kłaniam się,

Już na zimne dmuchając, witam wszytkich przyszłych użytkowników tego forum chciałbym wyjaśnić parę spraw dotyczących jego funkcjonowania, a także przyszłości.

Forum poświęcamy PRZEDE WSZYSTKIM osobom, które uważają się za otherkiny, przyjmują taką możliwość, bądź po prostu są otherkinami. To jednak nie wyklucza innych osób, które chciałyby podyskutować z nami na różne tematy. Chciałbym jednak zaznaczyć (co także zaznaczę w dziale "Przywitaj się!", by każdy w swoim przerwszym poście (który ma być właśnie we wcześniej wymienionym dziale) określił "gatunek", jaki reprezentuje.

Kolejna sprawa, o której warto wspomnieć kilka słów, są działy. W tym momencie zrobiłem, moim zdaniem, minimalną ilość działów. Nie ma oczywiście tutaj w ten sposób pozostać, byłoby to niewskazane. Nie chcę tutaj jednak tworzyć sztucznego tłoku, zapychając forum działami, które i tak stoją puste; działy będą rozwijać się wprost proporcjonalnie do rozwoju forum: kiedy pojawi się kilka tematów dotyczących tej samej dziedziny wiedzy, stworzymy im osobny dział. I oczywiście kiedy ktoś poprosi mnie o stworzenie działu, który będzie w stanie zapełnić - proszę bardzo. Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Nic z góry nie chcę zakładać, jak ma być na tym forum. To Wy je tworzycie

Dziękuję za uwagę.

Pozdrawiam serdecznie,
Stair

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
obszerne opracowanie dobra tv clansot www.gabinety-stomatologiczne.info.pl